W poniedziałek 21 stycznia w ramach współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym w grupie 8 odbyły się zajęcia z cyklu Akademia Pierwszej Pomocy z firmą "FIRMUS", to były 2 godziny wspaniałej nauki poprzez zabawę, podczas której przedszkolaki nauczyły się jak należy: opatrywać rany, ułożyć człowieka w pozycji bocznej bezpiecznej, a także miały okazję przeprowadzić reanimację nieprzytomnej osoby - praca z fantomem. Natomiast w części teoretycznej zajęć, przypomniały i utrwaliły sobie numery alarmowe oraz sposób wzywania pomocy.

Zdjęcia z tego wydarzenie: https://www.eduportal.koszalin.pl/pl/admin/g/view/gallery_id:3637