"WIOSENNE IGRASZKI"

CZWARTEK: 14.06

Kolejne niezapomniane spotkanie z GWIEZDNYM TEATREM, tym razem pod hasłem

PIĄTEK: 15.03

"Od ziarenka do rośliny" czyli zakładanie zielonych ogródków w salach - rozwijanie zainteresowań i wzbogacenie wiadomości przyrodniczych dotyczących sposobów hodowania niektórych roślin.

PONIEDZIAŁEK: 18.03

"Zabawy przy muzyce z SALVICA KIDS" Zajęcia o charakterze taneczno-sportowo-ludowym we wszystkich grupach wiekowych. BARDZO PROSIMY, aby tego dnia dzieci przyszły ubrane  ŚMIESZNIE, KOLOROWO!!!

WTOREK: 19.03

"Zimę żegnamy- wiosnę witamy" Zabawy i quizy nawiązujące do ludowych tradycji pożegnania zimy i powitania wiosny. Rozwijanie zainteresowań środowiskiem przyrodniczym, zachodzącymi w nim zmianami.

ŚRODA: 20.03

Zajęcia i zabawy plastyczne w grupach pod hasłem "W oczekiwaniu na wiosnę"

CZWARTEK: 21.03

Oglądanie przedstawienia "O pchle, która manier nie miała"