Po wnikliwej analizie wszystkich prac Komisja postanowiła przyznać ………

wszystkim uczestnikom I miejsce!!!!!

Na szczególną uwagę zasługuje praca Jagny Smoleń z P.52 w Gdańsku.

• Hubert Kobiella z P. nr 7 w Koszalinie, nauczyciel: Małgorzata Grellus.

• Laura Ristan z P. Miejskiego w Karlinie, nauczyciel: Mirosława Rojewska.

• Gabriela Szczepanik z P. Miejskiego w Karlinie, nauczyciel: Mirosława Rojewska.

• Jan Kupczak z P. nr 7 w Koszalinie, nauczyciel: Małgorzata Grellus.

• Oliwia Fitz z P. nr 16 w Koszalinie, nauczyciel: Anna Kowalska.

• Maja Smuśkiewicz z P. nr 12 w Koszalinie, nauczyciel: Aleksandra Nowosad.

• Hanna Dzierżyńska z P. nr 9 w Koszalinie, nauczyciel: Urszula Kura.

• Natalia Wysoczańska z P.nr 35 w Koszalinie, nauczyciel: Monika Kmita-Kubiak.

• Olaf Stachowicz z P. Integracyjnego, nauczyciel: Aleksandra Gorgol.

• Lena Palińska z P. nr 8 w Koszalinie, nauczyciel: Maja Czaplicka.

• Anna Wawerczak z P. Samorządowego w Będzinie, nauczyciel: Izabela Masiak.

• Julia Wiśniewska z P. nr 19 w Koszalinie, nauczyciel: Beata Sołowij.

• Antonina Kołodziejczak z P. nr 8 w Koszalinie, nauczyciel: Renata Piechowska.

• Dawid Pwłowski z P. nr 12 w Koszalinie, nauczyciel: Marta Sławińska-Świtalska.

• Bartosz Kupidura – Bardzo prosimy o kontakt z organizatorkami Konkursu ! Na pracy brak danych z jakiego przedszkola i nazwisko nauczyciela.

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ