Przedszkole nr 15 w Koszalinie

'Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat'

Robert Fulghum.

Trudny wybór

Może za kilka miesięcy po raz pierwszy poślesz dziecko do przedszkola, a może chodzi tam już kolejny rok. Tak czy inaczej, pewnie czasami się zastanawiasz, czy to dobre miejsce dla twojego malucha. Chcielibyśmy ci pomóc w dokonaniu takiej oceny.

Czytaj

Nasze atuty

Wszystkich pracowników Przedszkola obowiązuje przestrzeganie "Procedury dotyczącej bezpieczeństwa i zdrowia dzieci podczas ich pobytu w przedszkolu."
Wysoko kwalifikowana kadra, która stale podnosi poziom swoich kwalifikacji
Ekologia
Jesteśmy przedszkolem o profilu ekologicznym.
Zaplecze
Dobrze wyposażone sale, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym

Dziecko też ma swoje prawa!

Prawa te wyznaczają miejsce dziecka w rodzinie, społeczeństwie i państwie, dają dziecku specjalne uprawnienia, które mają mu zapewnić odpowiednie warunki do życia i pełnego rozwoju jego osobowości oraz możliwości pozytywnej samorealizacji i współtworzenia losu..

Czytaj

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że Przedszkole nr 15 w Koszalinie w okresie od 22 lipca 2020r. do 31.08.2020r. pełni dyżur wakacyjny.

W związku z wprowadzonym reżimem sanitarnym wprowadza się ograniczenie liczebności grup. Przedszkola są czynne dla rodziców dzieci pracujących, którzy nie mają innej możliwości zapewnienia dziecku opieki. Zgodnie z rekomendacją MEN w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zasady funkcjonowania przedszkola w czasie epidemii są opisane w zamieszczonej poniżej PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU NR 15 W CZASIE PANDEMII COVID-19 oraz PROCEDURA POSTĘPOWANIA W OKRESIE ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM OBOWIĄZUJĄCA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

Proszę rodziców, którzy zadeklarowali przyprowadzenie dziecka do przedszkola w okresie wakacji o wypełnienie OŚWIADCZENIA Nr 1 RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH w związku ze zgłoszeniem dziecka do przedszkola. Oświadczenie należy wydrukować, podpisać i skan lub fotografię przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 18.06.2020r.; do godz.12.00. Oświadczenia, które będą niekompletne nie będą rozpatrywane, proszę szczególną uwagę zwrócić na wypełnienie pkt.3 tj. „Dziecko nie jest/jest (niewłaściwe skreślić) uczulone na wszelkie środki dezynfekujące.

Informację o zakwalifikowaniu dziecka do przedszkola otrzymacie Państwo drogą telefoniczną lub mailową do 22 czerwca, do godz. 12.00.

Oświadczenia do pobrania:

Oświadczenie nr 1

Oświadczenie nr 2

PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI W PRZEDSZKOLU NR 15 W CZASIE PANDEMII COVID-19

PROCEDURA POSTĘPOWANIA W OKRESIE ZAGROŻENIA KORONAWIRUSEM OBOWIĄZUJĄCA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

Nasze osiągnięcia!

 • Zielony Certyfikat
   
 • Dnia 10 listopada 2009.r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczania Zielonych Certyfikatów I i II stopnia.

 • Czytaj

 • Zielona Flaga
   
 • "Zielona Flaga" to międzynarodowy tytuł, który nadawany jest placówkom oświatowym na całym świecie w ramach Programu Eco-Schools.

 •  
 • Promotor Ekologii
   
 • WYRÓŻNIENIE dla Przedszkola nr 15 w Narodowym Konkursie Ekologicznym.

 • Czytaj

 • Młody Menager Środowiska
 • W roku szkolnym 2008/2009r. i 2009/2010r. Przedszkole brało udział w ogólnopolskim programie Młody Menager Środowiska 2.

 • Czytaj

Warto odwiedzić

 • Ptasia Gospoda

  Ptasia Gospoda

  W ramach ubiegania się o Zielony Certyfikat przystąpiliśmy do realizacji przedsięwzięcia pt: "Ptasia gospoda pod rokitnikiem".

  Ptasia Gospoda

 • Recykling

  Recykling

  W przedszkolu podejmowane są liczne inicjatywy o charakterze ekologicznym.

  Recykling

 • 1