Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej

Ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt.

„Podwodny świat”

                     

Dnia 22.03.2018r.

         Komisja w składzie:

  1. Grażyna Małkiewicz LOP – przewodnicząca komisji
  2. Izabela Wilke – radna UM Koszalin
  3. Kinga Skarbek – nauczyciel plastyk
  4. Ewa Kowalczyk - sekretarz

dokonała oceny prac plastycznych. Na konkurs wpłynęło ogółem 18. prac z placówek przedszkolnych z miasta Koszalina, gminy Koszalin oraz z terenu Polski – Gdańsk, Olsztyn, Bobolice.

Po wnikliwej analizie wszystkich prac Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

  • - I miejsce: Gabriela Wieczyńska – Niepubliczne Przedszkole „Kamyczek”, nauczyciel Ewelina Piskorz
  • - II miejsce: Michał Ryfun – Przedszkole nr 8 w Koszalinie, nauczyciel Małgorzata Jaśkiewicz
  • - III miejsce: Izabell Nikołajczuk – Przedszkole nr 15 w Olsztynie, nauczyciel Halina Ramatowska
  • - I wyróżnienie: Aleksander Szotyński – Przedszkole nr 52 w Gdańsku, nauczyciel Agnieszka Kowalczyk
  • - II wyróżnienie: Jagoda Pogorzelska – Przedszkole nr 34 w Koszalinie, nauczyciel Paulina Nowik
  • - III wyróżnienie: Milena Mielczarek – Przedszkole w Bobolicach, nauczyciel Sandra Dąbrowska

Wyróżnienia:

  1. Aurelia Kraszewska – Przedszkole nr 12 Koszalin
  2. Nadia Zarębska – Przedszkole Miejskie nr 29 Olsztyn
  3. Natalia Wartalska – Przedszkole Gminne Świeszyno
  4. Julia Konefał – Przedszkole nr 11 Koszalin
  5. Adrian Popławski – Przedszkole nr 14 Koszalin
  6. Piotr Domaracki – Niepubliczne Przedszkole „Jaś i Małgosia” Koszalin
  7. Maria Walkowiak – Przedszkole nr 23 Koszalin
  8. Maja Węgrzynowska – Przedszkole Integracyjne Koszalin
  9. Michalina Robakowska – Przedszkole nr 35 Koszalin
  10. Nikola Zdrojewska – Przedszkole nr 3 Koszalin
  11. Alicja Zblewska – Przedszkole nr 19 Koszalin
  12. Lena Wochna – Przedszkole Samorządowe Rosnowo

 Uwagi:

Komisja konkursowa stwierdziła wysoki poziom prac plastycznych dzieci pod względem estetyki wykonania, znajomości tematu, pomysłowości jak i dużej samodzielności dzieci.

Nagrody dla wszystkich dzieci zostaną dostarczone do placówek koszalińskich oraz wysłane pocztą do Olsztyna, Gdańska i Bobolic po Świętach Wielkanocnych.