Robert Fulghum

W realizacji przedsięwzięcia brały udział dwie grupy dzieci 6 letnich i 14 osób dorosłych. Teren uprzątnięto, posadzono drzewka, wkopano ławeczkę i tablicę informacyjną, ustawiono pojemnik, rozsiano trawę . Zagospodarowany przez „starszaków” zakątek będzie teraz odwiedzany również  przez młodsze dzieci z naszego przedszkola. Jabłonie pięknie zakwitną, jesienią jabłuszka będą chętnie zjadane przez ptaki a przed zimą ustawimy tam karmnik dla ptaków. Liczymy na to, że okoliczni mieszkańcy pomogą nam w opiece nad ptakami i poczują się współodpowiedzialni za miejsce, w powstanie którego zaangażowało się tak wiele osób.

W galerii są zdjęcia z naszych działań