Robert Fulghum

WYRÓŻNIENIE dla Przedszkola nr 15 w Narodowym Konkursie Ekologicznym

W Warszawie rozdano nagrody i wyróżnienia w XIII  edycji  Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Nasze przedszkole, jako jedyne w województwie Zachodniopomorskim  i jedno z nielicznych w Polsce, znalazło się w gronie wyróżnionych w Kategorii „Promotor Ekologii”.   Zaszczyt to dla nas wielki, ponieważ konkurowaliśmy  z poważnymi instytucjami i organizacjami.

Narodowa Rada Ekologiczna przyznała nam wyróżnienie za opracowanie  przedsięwzięcia „Dajemy Wam drzewo”, w realizację którego zaangażowanych było 9 instytucji, rodzice, dzieci i personel przedszkola.

Nagrodę odebrała podczas Gali Laureatów i Wyróżnionych Dyrektor Danuta Salacha.

Zdjęcia dostępne w galerii >>