Przedszkole nr 15 w Koszalinie

'Wszystkiego co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu - o tym jak żyć, co robić, jak postępować, współżyć z innymi, patrzeć, odczuwać, myśleć, marzyć i wyobrażać sobie lepszy świat'

Robert Fulghum

Trudny wybór

Może za kilka miesięcy po raz pierwszy poślesz dziecko do przedszkola, a może chodzi tam już kolejny rok. Tak czy inaczej, pewnie czasami się zastanawiasz, czy to dobre miejsce dla twojego malucha. Chcielibyśmy ci pomóc w dokonaniu takiej oceny.

Czytaj

W realizacji przedsięwzięcia brały udział dwie grupy dzieci 6 letnich i 14 osób dorosłych. Teren uprzątnięto, posadzono drzewka, wkopano ławeczkę i tablicę informacyjną, ustawiono pojemnik, rozsiano trawę . Zagospodarowany przez „starszaków” zakątek będzie teraz odwiedzany również  przez młodsze dzieci z naszego przedszkola. Jabłonie pięknie zakwitną, jesienią jabłuszka będą chętnie zjadane przez ptaki a przed zimą ustawimy tam karmnik dla ptaków. Liczymy na to, że okoliczni mieszkańcy pomogą nam w opiece nad ptakami i poczują się współodpowiedzialni za miejsce, w powstanie którego zaangażowało się tak wiele osób.

W galerii są zdjęcia z naszych działań

Nasze osiągnięcia!

 • Zielony Certyfikat
   
 • Dnia 10 listopada 2009.r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczania Zielonych Certyfikatów I i II stopnia.

 • Czytaj

 • Zielona Flaga
   
 • "Zielona Flaga" to międzynarodowy tytuł, który nadawany jest placówkom oświatowym na całym świecie w ramach Programu Eco-Schools.

 •  
 • Promotor Ekologii
   
 • WYRÓŻNIENIE dla Przedszkola nr 15 w Narodowym Konkursie Ekologicznym.

 • Czytaj

 • Młody Menager Środowiska
 • W roku szkolnym 2008/2009r. i 2009/2010r. Przedszkole brało udział w ogólnopolskim programie Młody Menager Środowiska 2.

 • Czytaj